بایگانی‌ها

نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی


اهداف پروژه خود را با یک تصویر کلی درک کنید

لیستی از اولویت ها ، چه از نظر کمی و چه از نظر کیفی ، تهیه کنید که می تواند پروژه شما را تعریف کند و به شما کمک کند به س questionsالات “چه چیزی برای من مهم است؟” و “چه چیزی این پروژه را موفق می کند؟”

نیازهای فضایی خود را درک کنید

با ساختن خانه ای که متناسب با نیازها و سبک زندگی شما باشد ، تأثیر خود را بر محیط به حداقل برسانید و سرمایه گذاری خود را به حداکثر برسانید. در مورد آن فکر کنید فضای کمتری بسازید که نیازهای شما را بسیار بهتر از فضای کم یا کمبودتان برآورده می کند. آیا واقعا این اتاق خواب اضافی مهمان 40 هزار دلار ارزش دارد یا می توانید آن را با یک دفتر ادغام کنید؟ اگر بچه ها به زودی به دانشگاه می روند ، آیا واقعاً به این تعداد اتاق خواب و حمام نیاز دارید؟

سایت خود را پیدا کنید

طراحی عالی خانه کاملاً متناسب با چشم انداز است. این مکان دقیقاً در مکان مناسب سایت قرار دارد و پنجره ها در مکان های مناسب برای ایجاد منظره رودخانه قرار دارند. خرابی ها را حفظ می کند ، از دشت های سیل جلوگیری می کند ، بلوط بزرگی را که پدربزرگ شما کاشته است ، حفظ می کند و نور روز مناسبی دارد که می توانید در طول روز در خانه خود ردیابی کنید. شما می خواهید قبل از شروع مراحل طراحی سایت خود را انتخاب کنید.

از جدول زمانی مطلع شوید

برای طراحی های خاص سایت که متناسب با چشم انداز باشد ، شما فقط یک طرح را از یک کتاب طرح انتخاب نمی کنید و از آن استفاده می کنید. روند طراحی یک خانه شخصی و مراحل ساخت نیز به طول می انجامد. این خانه ها بسیار منحصر به فرد هستند که قبلاً هرگز ساخته نشده اند. برای یک خانه کاربر جدید ، ممکن است 18-20 ماه طول بکشد تا بتوانید درخواست دهید. اگر یک روند تنظیم طولانی وجود داشته باشد ، ممکن است بیشتر باشد. آیا این برای شرایط شخصی شما مفید است؟

روند تنظیم / تأیید چیست؟

برخی سایت ها توسط تنظیم كننده هایی اداره می شوند كه باید پروژه شما را قبل از ساخت تأیید كنند. آیا شما در یک دشت سیل زندگی می کنید؟ آیا هیئت بررسی معماری وجود دارد؟ HOA؟ آیا به سیستم سپتیک نیاز دارید؟ بدانید کدام آژانس ها باید طرح شما را بازبینی و تأیید کنند و روند تأیید چگونه است. این به شما کمک می کند برنامه خود را تعیین کنید و اینکه چه اسنادی در آن گنجانده شده است.

بودجه خود را دریابید

این عالی است. دریابید که چقدر می توانید برای این پروژه هزینه کنید. به یاد داشته باشید که کل هزینه های پروژه شامل هزینه های سخت ، هزینه های نرم و احتمالی است. با توجه به دامنه ، اندازه ، سبک و سطح کیفی که برای پروژه خود در نظر گرفته اید ، با برخی از معماران و سازندگان صحبت کنید. آماده باشید تا انتظارات خود را کاهش داده و به س questionsالات دشوار درباره آنچه واقعاً نیاز دارید پاسخ دهید. ممکن است لازم باشد دامنه پروژه خود را کاهش دهید ، درصورت فهمیدن اینکه هزینه ساخت ، محوطه سازی و مبلمان منزل واقعاً چقدر است.

پیچیدگی پروژه را درک کنید

بخشی از درک بودجه شامل درک پیچیدگی آن است. آیا م componentsلفه های زیادی در سایت وجود دارد؟ آیا این یک سایت از راه دور با دسترسی دشوار است؟ همچنین تفاوت زیادی بین ساخت یک خانه خاص و یک خانه سفارشی وجود دارد. خانه های سفارشی یک نوع پروژه هستند که از مواد و روش های جالبی استفاده می کنند یا برخی از جنبه های اساسی منحصر به فرد را دارند که آن را واقعاً متعلق به شما (و هیچ کس دیگری) نمی کنند. همچنین پیچیدگی بیشتری دارند. اینکه پروژه شما چقدر اساسی یا شخصی باشد ، اولویت شخصی ، بودجه ، نیازهای سایت و جهت طراحی و همچنین میزان دقت / تصفیه طراحی است که می خواهید بدست آورید.

درک کنید که به یک تیم نیاز دارید

شما نمی توانید همه کارها را انجام دهید و همچنین در همه کارها متخصص نیستید. دریابید که چه نوع افرادی را باید استخدام کنید یا با آنها کار کنید. افرادی را که به آنها اعتماد دارید استخدام کنید که به خوبی با شما و دیگران کار کنند. هر پروژه ای با موانعی روبرو می شود. از بین بردن آنها بسیار آسان تر خواهد بود اگر همه آنها به صورت تیمی با هم کار کنند و ارتباط خوبی برقرار کنند. Ego مجاز نیست!

Source link

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها