بایگانی‌ها

نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی


هنگام طراحی خانه ها در دریاچه ، ارائه پنجره های زیادی برای ایجاد منظره از محیط مهم است. در حالی که خانه های دریاچه در سراسر دنیا در شرایط مختلف آب و هوایی و مکان های مختلف وجود دارند ، همه آنها به موضوعات خاص سایت مربوط به محدودیت های نظارتی ، دسترسی ، شفافیت و احترام به محیط زیست می پردازند.

ما به تازگی کار در یک پروژه جدید هیجان انگیز را در دفتر کار آغاز کرده ایم. این خانه ای در دریاچه در کارولینای شمالی است که در زمینی به مساحت دو هکتار و درختان انبوه در امتداد خط ساحلی واقع شده است. به عنوان بخشی از فرایند پیش از طراحی ، پروژه های مشابه از نظر نوع ، اندازه و زمینه را مطالعه می کنیم تا یاد بگیریم که چگونه طراحان دیگر چالش طراحی را حل کرده اند. این به ما کمک می کند که بفهمیم چه چیزهایی موفقیت آمیز بوده و چه چیزهایی موفق نیستند.

در حال حاضر ، ما به طور خاص در حال جستجو در سایر خانه های دریاچه در مناطق جنگلی هستیم ، زیرا سایت ما دارای یک ساحل درخت پوش است. از آنجا که بیشتر بازدیدها در سایت ما فیلتر شده و تا حدی پنهان است ، نحوه برخورد ما با چالش طراحی متفاوت از نمای گسترده ای خواهد بود. در آنجاست که مطالعه سابقه مفید است.

در اینجا چند خانه مدرن قابل توجه در دریاچه در مناطق جنگلی وجود دارد که ما آنها را بررسی می کنیم و از آنها الهام می گیریم.

Source link

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها