بایگانی‌ها

نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی


خانه های شخصی نیاز به توجه ویژه دارند

خانه های سفارشی به خصوص در مورد جزئیات ضد آب بودن پیچیده هستند. احتمال این وجود دارد که شرایط منحصر به فردی وجود داشته باشد که هنرمند قبلاً آنها را ندیده باشد. شکی نیست که جزئیات کاربر سطحی از منحصر به فرد بودن یک پروژه را اضافه می کند. آنها لحظات خاصی را ایجاد می کنند که بر جنبه های منحصر به فرد خانه تأکید دارند ، مناطق زشت را می پوشانند یا یک اصل طراحی خاص را تقویت می کنند. اما آنها همچنین مناطقی هستند که نیاز به توجه بیشتری دارند تا اطمینان حاصل شود که برای مقاومت در برابر آزمایش زمان طراحی شده اند.

در YR Architecture + Design ما می خواهیم برای سفارش خانه ها را طراحی کنیم. ما همچنین می دانیم که طراحی و جزئیات ساخت خانه های سفارشی به زمان و تلاش بیشتری نیاز دارد. ممکن است شرایط منحصر به فرد و جزئیات غیر معمولی بی شماری برای یک پروژه سفارشی وجود داشته باشد. این می تواند نتیجه انتخاب مواد ، اجزای دیوار ، انتقال از داخل به خارج ، تغییر درجه یا ترازهای مهم باشد.

به عنوان مثال ، ما به ندرت در قفسه های خریداری شده از فروشگاه بزرگ جعبه از ویترین استفاده می کنیم. در عوض ، بسیاری از خانه های معمولی خانه های بزرگتری دارند دیوارهای پنجره که در آن جزئیات نحوه به پایان رسیدن صفحه پنجره منحصر به فرد است.

همه این مناطق منحصر به فرد نیاز به مراقبت بیشتر دارند تا اطمینان حاصل شود که پس از دهه ها نشت ، خرابی یا خرابی ندارند.

در مرحله اسناد ساخت و ساز ، ما روی تمام جزئیات پروژه ، به ویژه برای سفارش کار می کنیم. در مورد جزئیات خارجی ، ما برای جلوگیری از نفوذ آب توجه ویژه ای داریم. در هر پروژه خانه سفارشی ، ما نقاشی های زیادی مانند این یکی خواهیم داشت که جزئیات مختلف پروژه را ثبت می کند. از جمله ، این نقشه ها نحوه ایجاد یک خانه ضد آب را به پیمانکار می آموزد:

Source link

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها