بایگانی‌ها

نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی

فرودگاه بین المللی

معماران منظر فرانسوی Mosbach Paysagistes واحه ای زیست محیطی در محوطه فرودگاه سابق خارج از شهر شلوغ Taichung ، تایوان ایجاد کرده اند. طرح گسترده پارک از توپوگرافی اصلی فرودگاه برای ایجاد تاسیسات ، مزارع و مکان های دیدنی متعدد استفاده می کند. تقریباً بر اساس “اصل 12 حس” فیلسوف رودولف اشتاینر ، معماران برای ایجاد 12 زمینه مختلف ، هر یک را به یک معنا تعیین کردند ، تلاش کردند. از یک میدان گفتاری در کنار دریاچه ای که برای ایجاد پژواک ساخته شده است ، تا یک میدان بو که مملو از یک مزارع گل بسیار معطر است ، پارک در واقع ارتباط با تنوع زیستی اطراف آن در اطراف بازدید کنندگان است.

Mosbach Paysagistes طبیعت را با استراتژیک خورشیدی ترکیب کرده و پارک شیفت فاز را در میان آلودگی ، رطوبت و سایر شرایط جوی شهر به یک حباب طبیعی تبدیل کرده است. این پارک که به عنوان “ریه سبز” توصیف می شود ، شامل بیش از 200 نوع گونه گیاهی در این سرزمین است که انتظار می رود در چند سال آینده بیش از 10 هزار درخت رویش داشته باشد. معماران با استفاده از درختان پراکنده ای که رطوبت را کاهش می دهند و باعث ایجاد سایه در مناطق تفریحی می شوند ، هوشمندانه فضای سبز را انتخاب کردند. آنها با مطالعه توپوگرافی سایت ، چین هایی متخلخل با دقت ساخته شده در زمین ایجاد کردند که جمع آوری آب باران را در فصل موسمی به حداکثر می رساند. همراه با شاهکارهای فنی مانند فیلترهای هوا برای از بین بردن آلاینده های شهر ، و سونوگرافی های دفع پشه ، هر اینچ پارک با دقت و تفکر فراوان است.

Phase Shift همچنین شامل چند سازه داخلی ، از جمله کافه ، محل شستشوی عمومی و یک مرکز فرهنگی است. هر یک از این سازه ها با سطح مش مشکی خاکستری بدون مانع طراحی شده اند که عصرها برای کمک به راهنمایی عابران پیاده نور تابش می کنند.

در طول قرن گذشته موارد زیادی از شهرنشینی اکولوژیکی وجود داشته است. از پارک تفرجگاه پاریس گرفته تا پارک Freshkills نیویورک ، تغییر مکان سبز مکان های صنعتی سابق توسط مناطق شهری همچنان روندی باقی مانده است. تحقیقات گسترده Mosbach Paysgistes برای به حداکثر رساندن چشم انداز همراه با استفاده نوآورانه از فن آوری ، این عمل را به مرحله بعدی می رساند ، و یک نوع کاملا جدید از پناهگاه ایجاد می کند ، در میان احتیاط های روزافزون از آب و هوای شدید ، و باعث می شود پارک تغییر فاز یک نگاه اجمالی به آینده داشته باشد .

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها