بایگانی‌ها

نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی

این نشان می دهد که ایده به اشتراک گذاشتن آدرس با یک سینمای خانه هنری برای بردفورد شلهمر جذاب است. مدیر eBay مستقر در نیویورک عادت دارد که اتاق زندگی خود را با چنان منظمی تغییر دهد که ممکن است با چرخش فیلم ها در تئاتر زیر رقابت کند. هر تولید شل هامر متمایل به رنگارنگ ، نمایشی ، با وسواس سازمان یافته و نابغه است. اتاق زیر شیروانی بی نقص 2800 فوت مربعی گرینویچ ویج با شوهرش جورجی بالینوف نیز از این قاعده مستثنی نیست. شل هامر با لبخندش در پشت ماسک صورت ، سلام کرد: “این دیوارها دو هفته پیش نارنجی نبودند.” من مبلمان را می چرخانم یا مبادله می کنم. من تجارت می کنم و چیزهایی می فروشم. ” “در غیر این صورت من خسته می شوم.”

وقتی COVID-19 قسمت اعظم شهر نیویورک را تعطیل کرد ، بالینوف و شلهامر فقط یک سال در آپارتمان بودند. آنها یک سال و نیم وقت خود را برای بازسازی فضایی صرف کردند که زمانی مدرسه بازیگری روش بود و توسط لی استراسبورگ بازیگر بزرگ تئاتر اداره می شد. “ما 19 ماه در مکانهای Airbnbs و دوستان زندگی می کردیم ، و داشتن خانه و نداشتن بیشتر وسایلمان خسته کننده بود. هنر من! اسباب بازی های من! کفشهایم! آن ماه ها به من آموخت که یک خانه ، یک مکان امن و واحه مجموعه های من چقدر برای سلامت روان من مهم است. ”

چشم التقاطی به نظرم روند کنار هم چیدن چیزها آرامش بخش است. من عاشق این هستم که صبح چمدانم را ببندم تا به …
یک چشم التقاطی. وی گفت: “به نظر من روند جمع كردن همه چیز آرامش بخش است. من عاشق این هستم که صبح ها چمدانم را ببندم و به باشگاه بروم. نوعی از هنر من که شامل جمع آوری اشیا together نیز با هم باشد. ‘Simbarashe Cha
pa hrefhttpsflos.comstoriesaimbyronananderwanbouroullec هدفون آویزها طراحی شده توسط رونان آمپ Erwan Bouroullec برای Flos …
آویزهای “Aim” که توسط رونان و اروان بورولک برای Flos طراحی شده اند ، میز جورج نلسون را که توسط صندلی های نمایشی صندلی Eames احاطه شده و مجموعه Us Us With Love IKEA را روشن می کند ، روشن می کند. کابینت های آشپزخانه استاندارد IKEA دارای جبهه هایی هستند که توسط استودیوی دانمارکی Reform طراحی شده اند. سیمبارشه چا
در واقع ، تجدید اختراع جالبتر از Shellhammer است. وی بیشتر به عنوان بنیانگذار شرکت های نوپای تجارت الکترونیکی دو میلیون دلاری Fab و Bezar شناخته می شود. قبل از آن ، وی به عنوان مشاور پذیرش ، یک وبلاگ نویس مد و زندگی شبانه ، یک نویسنده طراحی ، یک کارمند Design Within Reach و BluDot و یک مشاور بازرگانی – همه قبل از تولد 45 سالگی خود بود. برای اندازه گیری خوب ، او همچنین خواننده Rough است ، گروهی که با طراح تام دیکسون راه اندازی کرد.

هنگامی که من در دسامبر از شلهمر بازدید کردم ، اتاق نشیمن او به احترامی به ایو کلاین تبدیل شده بود ، با لهجه های خوب انتخاب شده در رنگ آبی متمایز هنرمند ، و یک ردیف نقاشی از هنرمند لوئیس اوریباری تکمیل شده است. حمام میهمانان در نزدیکی موضوع IKB را دارند ، تا بطری های صابون های مالین-گوتز که برای حروف آبی خود انتخاب شده اند.

وی توضیح می دهد: “بزرگترین تأثیر من اندی وارهول است.” “برای من ، او این ایده را نشان می دهد که زندگی سیاه و سفید نیست. … او در هنر و تجارت در ارتفاعات پایین و پایین قرار داشت.” شلهامر می گوید ، از حدود 15 سنگ نگاره وارهول موجود در آپارتمان ، وی چندین مورد را در eBay خریده است. “بله ، وارهول های واقعی در آنجا هستند!” او می گوید

در آشپزخانه اپن یک میز بلند سخاوتمندانه قرار دارد که با مجموعه ظروف شیشه ای پرنعمت IKEA توسط Shellhammer به طور مرتب در یک قفسه بلند نمایش داده شده است. وی گفت ، “طراحی هنگامی كه داستان افراد سازنده آن را پیدا می كنید ، بسیار اعتیاد آور است” ، در حالی كه 400 جفت كفش را دقیقاً براساس رنگ سازماندهی كرده است ، كمد را باز می كند. او می گوید: “بخشی از زندگی با این همه چیز این است که باید آن را مرتب نگه دارید ، در غیر این صورت دیوانه می شوید.”

مهارت شل هامر برای جمع آوری حمل و نقل به دفتر خانه ، جایی که یک قفسه کتاب شیشه ای برجسته است.

با اسباب بازی هایی که از سفرهای مختلف برداشته شده است – ویژگی ای که اکنون به عنوان پس زمینه کنفرانس ویدیویی رنگارنگ عمل می کند. او می خندد: “افراد در محل کار از آپارتمان من عکس می گیرند و آن را پس زمینه بزرگنمایی خود قرار می دهند.” همچنین به یک اتاق پودر می ریزد ، جایی که ردیف های عروسک های چوبی شوخ الکساندر ژیرارد مورد توجه قرار می گیرند.

حمام اصلی یک ویترین است. توالت فرنگی به عنوان تاسیسات وارهولی تنظیم شده است و دوربین Polaroid مهمانان را برای گرفتن عکس سلفی حمام وسوسه می کند. روی کاغذ دیواری ترکیبی از پرتره های مهمانی های خانه گذشته و بازتولیدهای Warhol’s Polaroids وجود دارد. شل هامر می گوید: “این سال پیش می آید که چه کسی وارهول است ، که نیست؟”
شلهامر که توسط توتم های جذاب درخشانش درگیر است ، دوران کودکی خود را در مریلند یادآوری می کند. “من فقیر بزرگ شدم. ما به سختی کلاس هنری داشتیم ، چه برسد به اینکه بدانیم این یک گزینه برای من است. اما وقتی به آن روزهای اول نگاه می کنم ، ابراز وجود در آنجا بود. ” “من این مقاله را پیدا کردم که اخیراً در روزنامه محلی در مورد من نوشته شده است. … پاراگراف اول در مورد چگونگی تیغه برداشتن و بریدن تصاویر موریسی ، مدونا و درمان و ساخت کاغذ دیواری خودم برای اتاقم صحبت می کند. و به معنای واقعی کلمه می گوید: “فرش اتاق خواب تازه جارو برقی است و همه چیز مرتب است.”

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها