بایگانی‌ها

نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی

چند بار عباراتی را با زیرنویس کلی زیر می شنوید: “معماری یک حرفه نیست بلکه یک فراخوان است” ، “معماری حرفه ای نیست بلکه یک سبک زندگی است” یا “معماری زندگی را ممکن نمی کند” ارزش زندگی را می دهد “؟ شاید نه اغلب ، اما به اندازه کافی که بسیاری از معماران خود را جنبه های منحصر به فردی از زندگی خود را فدای هدف بالاتر می دانند. برخی ادعا می کنند که معماران از میزان طلاق بالایی برخوردار هستند ، از افسردگی رنج می برند و درجه خاصی از استرس را تحمل می کنند که باعث مرگ زودرس ناشی از سرطان و بیماری های قلبی می شود. بله اما چه مدرکی برای این ادعاهای جدی وجود دارد؟ مسلماً شواهد موافق یا مخالف چنین ادعاهایی چندان قوی نیست. اولین و بهترین پاسخ ، به جز در مورد طلاق ، این است که بگویید ، “من نمی دانم”. مرتب سازی بر اساس آمارهای درهم و برهم ، به میزان مناسبی از تفسیر و حدس نیاز دارد. با این حال ، پس از بررسی داده هایی که در دسترس است ، منطقی تر است که باور کنیم معماران به طور متوسط ​​افرادی خوشبخت و متاهل و سالم هستند.

سه فیلم زندگی نامه اول درباره معمارانی که من تماشا کردم زندگی رایت ، کان و گری را بررسی کرد. دو نفر معروف شهربان بودند و هر سه حداقل یک خانواده را رها کردند. این معماران مشهور تصویر زیبایی برای این حرفه ترسیم نمی کنند ، اما همچنین تصویری دقیق از آن نیستند. مطالعه ای که در سال 2010 منتشر شد ، با بررسی داده های سرشماری ایالات متحده نشان داد که معماران کمترین احتمال طلاق را دارند. با 10.55٪ میزان طلاق ، معماران از 449 شغل مورد بررسی در 405 امین رتبه طلاق قرار گرفتند. این حتی پس از تجزیه و تحلیل رگرسیون که سن ، جنس ، نژاد و درآمد را کنترل می کند ، کمتر از میزان مورد انتظار است.

Tom Smykowski: این یک تشک “پرش به نتیجه گیری” بود. می بینید که این حصیر است که روی زمین قرار می دهید … و نتیجه گیری های مختلفی روی آن نوشته شده است که می توانید از آن بپرید. مایکل بولتون: این بدترین ایده ای است که در زندگی ام شنیده ام ، تام. تام اسمیکوفسکی: این یک تشک “پرش به نتیجه گیری” بود. می بینید که این حصیر است که روی زمین قرار می دهید … و نتیجه گیری های مختلفی روی آن نوشته شده است که می توانید از آن بپرید. مایکل بولتون: این بدترین ایده ای است که در زندگی ام شنیده ام ، تام.
با این وجود ، دو محدودیت قابل توجه در این مطالعه وجود دارد. نخست ، “داده ها تصویری از درصد افرادی را که در زمان تکمیل سرشماری سال 2000 طلاق گرفته یا از هم جدا شده اند ، ارائه می دهد.” بنابراین داده ها قادر به گرفتن متوسط ​​نرخ طلاق در هر فرد در هر شغل نیستند. یعنی کسی می تواند سه بار طلاق بگیرد ، اما فقط یک طلاق محسوب می شود. شاید معماران بیشتر از افراد با مشاغل دیگر طلاق می گیرند. نویسندگان این مطالعه نمی توانند درمورد صحت آن اظهارنظر کنند ، اما آنها می گویند ، “این احتمال که چنین داده هایی نتایج متفاوتی از آنچه که ما پیدا کردیم ، ارائه دهد ، صرفاً حدس و گمان و بدون هیچ گونه پشتیبانی تجربی است.” اساساً ، در تمام مشاغل دیگر نیز به یک اندازه می تواند صادق باشد.

ثانیاً ، در این تحقیق درمورد درصد معمارانی که زندگی مشترک دارند توضیحی داده نشده است ، اما هرگز ازدواج نمی کنند. شاید معماران با نرخ های بالا زندگی مشترک و جدائی کنند. به نظر نمی رسد که چنین باشد. یک گزارش تحقیقاتی که توسط National Endowment for the Art منتشر شد ، معماران از جمله معماران منظر را در زمره افرادی که در زمینه سازندگی غیر خانوادگی یعنی شرکای غیر متاهل زندگی می کنند ، در میان گروه های هنرمند کمترین میزان یافتند. در 4/6 درصد معماران نسبت به نیروی کار عمومی (2/8 درصد) و مشاغل حرفه ای (6/6 درصد) کمتر در توافقات غیرخانواده زندگی می کردند. بنابراین ، به نظر می رسد معماران ازدواج می کنند و آنها ازدواج می کنند. اینکه آیا آنها با خوشبختی ازدواج کرده اند ، کمی روشن تر است.

داده های پیرامون افسردگی و معماران بسیار بی نتیجه هستند. به عنوان مثال ، می توان گزارش تحقیقات ملی در مورد مصرف و بهداشت مواد مخدر (NSDUH) را به سو The سو Sub مصرف مواد و خدمات بهداشت روان ارائه داد. گزارش NSDUH هنگامی که با سایر مشاغل مقایسه می شود ، نشان می دهد که معماران و مهندسان کمترین احتمال ابتلا به افسردگی را دارند (4.3٪). مشکل این گزارش این است که معماران در یک گروه مهندسان و نقشه برداران قرار می گیرند. بر اساس اداره آمار کار (BLS) معماران فقط 5.89٪ صنعت معماری ، مهندسی و خدمات مرتبط را تشکیل می دهند. با چنین درصد کمی ، معماران می توانند به شدت افسرده شوند و ممکن است نظرسنجی هرگز به آن نرسد. به عنوان مثال ، اگر معماران را در گروه هنرمندان NEA بیابید ، میزان طلاق معماران بسیار بیشتر به نظر می رسد. این به دلیل سایر هنرمندان است که بالاترین میزان طلاق را دارند. شاید اتفاق مشابهی با میزان افسردگی معماران در حال رخ دادن باشد ، اما طبقه بندی باعث افزایش آن نمی شود. هنوز هم ، فقط به این دلیل که احتمال دارد افسران معمولی از افسردگی بالاتر از حد متوسط ​​باشند ، به این معنی نیست که ما باید به راحتی نتیجه بگیریم که آنها افسرده هستند. در حقیقت ، به نظر می رسد این غیر منطقی ترین چیزی است که می توان از داده های موجود نتیجه گرفت.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها