بایگانی‌ها

نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی

گرفتن یک خانه جدید راهی کشف نشده در زندگی مردم عادی است. از این گذشته ، این نه تنها جلوه ای از ذکاوت بی امان شماست بلکه زمینه ساز آینده ای امن تر است. گرچه گرفتن خانه می تواند یک امر قابل تأمل باشد. بسته به محل سکونت خود ، ممکن است فقط مجبور باشید تعداد معدودی از موارد را در ذهن داشته باشید.

اگر اتفاقاً در پنسیلوانیا زندگی می کنید ، ممکن است شرایط بهتری داشته باشید. با توجه به کیفیت نسبتاً بالای زندگی ساکنان در ایالت کیستون ، شما واقعاً نگران ویژگیهای خارجی مانند محله ها و امور محلی نباشید. در عوض ، اگر قبل از خرید خانه در پنسیلوانیا بر ایده های زیر متمرکز شوید ، می توانید اضطراب خرید خانه را پیشنهاد دهید.

وضعیت مالی

بیایید فیل را در اتاق خطاب کنیم. وضعیت مالی شما مهمترین نقش را در تعیین سهولت خرید خانه در پنسیلوانیا ایفا می کند. امتیازات اعتبار ، نرخ وام مسکن ، باید مواردی را پیگیری کنید.

رهن

صحبت از نرخ وام مسکن ، نرخ های کنونی در پنسیلوانیا تقریباً 2.88٪ برای 30 سال ثابت ، 2.38٪ برای مدت 15 سال و تقریباً سایه ای کمتر از 3٪ برای وام های با نرخ قابل تنظیم است. همچنین باید به خاطر داشته باشید که این تغییرات در معرض تغییرات قرار دارند و مقید به تغییر هستند.

امتیازات اعتباری

بعد ، نمره اعتبار شما. مانند هر خرید دیگر ، شما باید بتوانید امتیاز اعتباری خاصی را کسب کنید تا در وهله اول واجد شرایط درخواست وام باشید. از این نظر مسئولیت کاملاً به دوش شما است. دوره نمره اعتبار شما در وهله اول به نحوه برخورد شما بستگی دارد. به عنوان مثال ، پرداخت به موقع حقوق شما راهی مهم برای بهبود اعتبار است.

روش های مشابه دیگری نیز برای اطمینان از افزایش اعتبارات سالم وجود دارد. صحبت از حق الزحمه ، خرید خانه در پنسیلوانیا نیز دارای پیش بینی های خاصی در مورد پرداخت ها است ، از جمله پرداخت اولیه ای که شما ملزم به پرداخت آن هستید. پیش پرداخت شما ممکن است در حدود 15-20٪ از آنچه انتظار می رود بپردازید باشد ، بنابراین حتماً آن را نیز بررسی کنید.

هزینه های اضافی

علاوه بر این ، هزینه های مالکیت خانه نیز در اینجا دخیل است. به عنوان مثال ، آیا شما هزینه های بیمه خانه در پنسیلوانیا را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از این گونه هزینه های مالکیت در نظر گرفته اید؟ بیمه های خانگی به خصوص در زمان معاصر اهمیت پیدا می کنند ، قضاوت بر اساس این که در این زمان ها عدم قطعیت عاملی چقدر بزرگ است. همیشه داشتن این بالشتک اضافی از نظر بیمه بسیار مفید است.

ترتیب امور مالی مهمترین چیز هنگام خرید خانه در پنسیلوانیا است ، اما اگر این کار را به درستی انجام دهید ، از اینجا فقط راحت تر می شود.

خودتان سوئیت کنید

اکنون که امور مالی خود را کنترل کردید ، می توانید به جستجوی خانه ها بپردازید و به دنبال آنچه بیشترین نیاز شما را دارد ، بروید. این بسیار ذهنی است ، زیرا کلبه یک نفر سوئیت شخص دیگر است. با این حال ، در اینجا نیز باید چند مورد را در ذهن داشته باشید.

محله

کمتر از یک بند اجتماعی و بیشتر از لحاظ اقتصادی ، باید اولویت های خود را بر اساس محله ای که می خواهید در آن زندگی کنید مرتب کنید. به عنوان مثال ، زندگی در یک منطقه مانند Oxford Circle یا Mayfair پول بیشتری می گیرد ، به جای اولنی. شما باید بدانید که پنسیلوانیا با داشتن یکنواختی منصفانه در کل مکان مناسبی برای اقامت است. چرا هزینه های غیرضروری بیشتر می شود ، درست است؟

فهرست

این نشان دهنده ایده طراحی و نوع خاصی از مسکن است که به دنبال آن هستید. به این روش در این مورد فکر کنید: باید ببینید که طراحی خانه ای که می خواهید ایجاد کنید باید با موجودی موجود در محل مذکور مطابقت داشته باشد. آیا شما در جستجوی پرده های خاص یا برش پیچیده پنجره هستید؟ ایوان جلو یا جکوزی یا هر چیز دیگری در این بین می خواهید؟ مطمئن شوید که سهام مناسب را در محله های گفته شده جستجو کرده اید.

پیشنهادات غیر قابل انکار

شما امور مالی خود را مرتب کرده و به دنبال مسکن مناسب هستید. نکته بعدی که باید به خاطر داشته باشید ارائه پیشنهادی به فروشنده خود است که قابل رد نیست. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید آنها را نیز بخاطر بسپارید.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها