بایگانی‌ها

نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی

گاهی اوقات ، تا زمانی که تماس واقعی شما را پیدا نمی کند ، نمی دانید. مطمئناً این مورد برای اریک وایت ، 33 ساله ، صاحب Zydeco Construction بود. این مرد که قبلاً بی خانمان بود اکنون صاحب یک شرکت مستقر در لوئیزیانا است که در حیاط خانه افراد سواحل می سازد و با این کار میلیون ها نفر درآمد کسب می کند.

وقتی وایت 15 ساله بود ، حدود هشت ماه بی خانمان بود. او به USA Today گفت: “بزرگ شدم ، همه چیز برای من آسان نبود.” وایت در کلاس نهم مدرسه را رها کرد و فقط مهارت کلاس دوم خواندن داشت. وی گفت: “به سختی حتی اسمم را هجی كردم.”

با وجود کمبود تحصیلات ، همیشه احساس می کرد انگار ساخت و ساز را می فهمد. وایت گفت: “من می دانستم که آیا در آن کار می کردم ، واقعاً می توانستم با آن کاری انجام دهم.” او کار خود را در یک شرکت ساختمانی محلی فقط برای پرداخت قبوض آغاز کرد. اما بعداً ، او از شغل گشایی در یک شرکت مستقر در باتون روژ مطلع شد که 12 ساعت پول پرداخت کرد. “پسری که من در آنجا کار کردم من را زیر بال خود گرفت و در مورد شرکت به من آموخت. طی شش ماه اول ، من تیم را مدیریت می کردم. ”

این فرد جاه طلب به کار خود با شرکتهای مختلف ساختمانی ادامه داد. سرانجام ، او شرکت خود را راه اندازی کرد ، یک تجارت استخر به نام Cool Pools. وی گفت: “آن تجارت بسیار خوب انجام شد و سال گذشته آن را به بیش از یك میلیون دلار فروختم.”

ساخت و ساز Zydeco سرمایه گذاری بعدی بود. این شرکت “استخرهای شنا” شبیه ساحل می سازد که آبی کریستالی هستند و 360 درجه شن و ماسه در اطراف آنها است. هر حوض کاملاً سفارشی است و لوازم جانبی آن شامل آشپزخانه های فضای باز ، آلاچیق ها ، چترها و تورهای والیبال مجهز است. این پیرمرد 33 ساله می گوید آسمان حد مجاز ایجاد “ساحل رویایی” شماست.

وایت از هر زاویه دید خود را حل کرده است. او گفت ، “این چیزی است که سالها با خودم فکر می کنم ،” اگر کسی راهی برای تبدیل یک برکه به بهشت ​​پیدا کند ، چه می شود؟ “من تا آنجا که می توانم تحقیق کردم و آن را برای ساخت این حوضچه ها اعمال کردم.”

وایت گفت: “انجام این کارهای مختلف همیشه رویای من بوده است.” “همه چیز من این است که دریابم راهی برای تحقق همه چیز وجود دارد. من می توانم به هر موقعیتی نگاه کنم و راهی برای رفع آن پیدا کنم. من دوست دارم برای چیزهایی که اکثر شرکت ها ارائه نمی دهند ، به ویژه درخواست های سفارشی ، در بازار بمانم. ”

بدون شک ، حوض ها خیره کننده هستند. اما ، هزینه ساخت یک نفر چقدر است؟ هزینه متوسط ​​آن حدود 20000 دلار است. “هر حوضچه ای که ما کار می کنیم برای آن منطقه و مشتری سفارشی است. این کاری نیست که در یک روز انجام شود. وایت گفت: “آنها یک کار واقعی عشق هستند.” ما در هر حوضچه ای که ایجاد کنیم کار متفاوتی خواهیم کرد. ”

شرکت White’s همچنین ترامپولین های داخل زمین و آشپزخانه های فضای باز را ارائه می دهد. وی همچنین در زمینه راه حل های زهکشی فعالیت می کند و می تواند برای خانه هایی که حیاط خانه هایشان را آب گرفته اند سطح بالایی ایجاد کند.

مثل آنچه می خوانید؟ مشترک داستان های برتر ما شوید.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها